Zarząd

Wojtek Krzemień  – Prezes zarządu – marketer, strateg, przedsiębiorca. 20 lat w reklamie, marketingu i mediach. Fascynat gier komputerowych i planszowych. Wychowany na MTV i Warszawskiej Giełdzie Komputerowej. Ewangelista esportu i gamingu jako narzędzi komunikacji marketingowej. Wydawca serwisu Brief.pl, BriefEsports.pl oraz VigilantMagazine.com. Od 4 lat członek kapituły 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi W Biznesie. Twórca ekosystemu rozrywki przyszłości, do którego należą drużyna esportowa Illuminar Gaming, studio i restauracja ESpot w Warszawie, serwis lifestyle & gaming Vigilant Magazine, serwis B2B BriefEsports. Współtwórca VTV – nowej internetowej telewizji.

Łukasz Marcinkowski – Wiceprezes Zarządu – Dyrektor finansowy – Manager i przedsiębiorca z kilkunastoletnim doświadczeniem w realizacji projektów inwestycyjnych i optymalizacyjnych w sektorze państwowym (PGNiG, PKP) oraz prywatnym zarówno w kraju jak i zagranicą (AOT Energy Ukraine). Właściciel firmy techniczno-inżynieryjnej w sektorze Facility Management, absolwent UW i SGH z dyplomem MBA. W spółce jest odpowiedzialny za obszar finansowo-kadrowy i utrzymanie infrastruktury technicznej.

RADA NADZORCZA

Karolina Kocot

Karolina jest absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Specjalizuje się w innowacjach, w tym projektach badawczo – rozwojowych. Od ponad 11 lat zajmuje się pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji dla przedsiębiorców, szczególnie na ich działalność innowacyjną i B+R. Swoje doświadczenie zdobyła m.in. w firmach doradczo – consultingowych takich jak Ernst&Young, Accreo oraz spółkach Bloober Team, Thorium Space. Dotychczas uczestniczyła w wielu projektach, wśród nich znalazły się m.in. obejmujące utworzenie centrum badawczo-rozwojowego, realizację projektów B+R z branży gier wideo, IT, kosmicznej, odnawialnych źródeł energii.

Agata Kiszluk-Krzemień

Od 20 lat związana z marką Brief. Od samego początku istnienia współtworzy magazyn i serwis online. Obecnie w ramach grupy produktowej zarządza operacyjnie trzema produktami: Brief, Dream Employer, 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.
Współwłaścicielka ZOO Market gdzie hobbystycznie organizuje targi rękodzielnicze w Warszawie wspierając polskich twórców oraz rzemiosło.

Mateusz Szukajt

Mateusz Szukajt jest absolwentem filologii angielskiej oraz historii z Uniwersytetu w Białymstoku. Od czasów studenckich angażuje w szereg inicjatyw prospołecznych. W okresie akademickim był przewodniczącym Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Białostockiego, a także członkiem i prezesem stowarzyszenia „Sokrates”. Jest inicjatorem oraz wieloletnim koordynatorem cyklu wydarzeń e-sportowych w Białymstoku – East Games United. Jest również współzałożycielem i prezesem zarządu agencji Galaktus funkcjonującej na polskim i międzynarodowym rynku gier i technologii. Agencja specjalizuje się w usługach PR oraz marketingowych dla klientów z branży hi-tech, hardware, esportowej, a także producentów, wydawców i dystrybutorów gier wideo – od indie po segment AAA. W 2015 roku otrzymał dyplom ukończenia specjalnego kursu London School of Public Relations PR & Reputation Management. Od 2021 roku jest także członkiem Rady Konsultacyjnej Instytutu Filozofii Uniwersytetu w Białymstoku.